Przed nami Vivisesja 2013

Przedstawiamy nową odsłonę Vivisesji. Startujemy wystawą: Bring Your Own Beamer, której tematem będzie rzeczywistość post-cyfrowa. Następnie warsztaty i pokazy w Pracowni Sztuki Cyfrowej Vivilab – miejscu kreatywnych działań dla dzieci i dorosłych. Ponadto muzyka na żywo, elektroniczne eksperymenty i cyfrowe obrazy. do Pawilonu Nowa Gazownia zabierzemy was na Otwarty Jam Multimedialny Share.Poznań. Ale to nie wszystko: zapraszamy również do Auli Artis (WSHNiD), gdzie zagra skrzypek Stefan Wesołowski, a zaświeci poznańska vj-ka Jago. Artystka zaprezentuje najnowsze, autorskie wizualizacje inspirowane dźwiękami gdańskiego kompozytora. To okazja wyjątkowa, ponieważ usłyszymy i zobaczymy premierowy audiowizualny live-act obojga twórców.

Bądźcie z nami!

Projekt ViviMotion 2012 dobiegł końca!

Przez 3 tygodnie, w 4 miastach Wielkopolski miało miejsce 11 wydarzeń. W tym, między innymi: audiowizualne live act'y, prezentacje prac z wykorzystaniem motion graphics, projekcje klipów, wystawy. Mamy nadzieję, że każdy znalazł dla siebie odpowiednią dawkę i rodzaj motion.

Wszystkim, którzy byli z nami dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia z Vivi w tle, organizowane przez fundację Ad Artę.

Szukajcie nas też na:

https://www.facebook.com/vivisesja

Inauguracja ViviMotion 2012

Za nami inauguracyjny live act 'Audiographics'! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w środę w Auli Artis. Fotorelacja już jest dostępna na Flickr i Facebook'u.

'Audiographics' to dopiero początek ViviMotion 2012! Na kolejne trzy tygodnie mamy dla was przygotowanych jeszcze wiele wydarzeń m.in. live act Pattern Network, pokazy znakomitych krótkich metraży, animacji i typogafii z onedotzero, wystawę showreeli i projekcję wyjątkowych teledysków stworzonych do najnowszej płyty Sigur Ros - Valtari Film Experiment. Zapraszamy na ViviMotion 2012!

ViviMotion

Przed nami pierwsza edycja projektu ViviMotion, będącego kontynuacją
i uzupełnieniem Festiwalu Vivisesja, który odbywał się przez ostatnie cztery lata w Poznaniu. ViviMotion 2012 to nowy, ciekawy cykl wydarzeń o audiowizualnym charakterze, składający się z pokazów, spotkań, wystaw, imprez klubowych  i koncertów.  Większość wydarzeń będzie miała miejsce w Poznaniu (m.in. WSNHiD, Kinie Rialto i Kluboksięgarni Głośna), a uzupełnią je prezentacje w wybranych miastach na terenie Wielkopolski: Lesznie, Koninie i Gnieźnie. Wkrótce opublikujemy więcej informacji oraz program ViviMotion 2012.Bądźcie w gotowości, będzie się działo!

Dziękujemy za Vivisesję 2011

Vivisesja 2011 już za nami. Chcieliśmy serdecznie podziękować licznie przybyłej publiczności, która żywo reagowała na to co działo się w przestrzeni Starej Rzeźni. Chcieliśmy również podziękować artystom, którzy dali z siebie wszystko, a momentami nawet i więcej! Wkrótce opublikujemy zdjęcia i video z tegorocznej edycji.


 1 2 3 >  Last ›