Wyniki Showreel Competition

Pod poniższym linkiem znajdują się wyniki Showreel Competition, który odbył się w ramach festiwalu.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

pl.2010.vivisesja.pl/page/60/zwycizkie-showreele

Dziękujemy

Festiwal już za nami. Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli na naszych wystawach, akcjach i imprezach. Na naszym kanale na Facebook'u możecie już oglądać zdjęcia ze wszystkich dni festiwalowych. Niedługo pojawią się również filmiki, podsumowania i recencje. Zapraszamy do odwiedzania strony.

IMPREZA FINAŁOWA JUŻ DZISIAJ

Już dzisiaj wieczór, na który wszyscy czekaliśmy. Na dwóch scenach poznańskiego klubu Eskulap wystąpią wielkie postacie światowej elektroniki i wizualizacji. Przypominamy line up:

Duża scena:
22-23 Kiev Bass (DJ set, UA) + Ten Point VJs (UA)
23-24 Addictive TV (av set, UK)
24-01 Jahcoozi (live act, DE, UK)
01-03 Robert Hood (DJ set, USA) + Ten Point VJs (UA)
03-04 A Rocket in Dub (live act, Niemcy) + Pikilipita (FR,PL)

Mała scena:
22-23 Pleq (live act, PL) + VJ Ad Nojse (PL)
23-24 Feelaz (dj set,PL)
24-01 2 Stupid Gods (live act, PL) + VJ VNS (PL)
01-02 Kirk (live act, PL) + VJ VNS (PL)
02-03 Hatti Vatti + Maciej Salamon (av set, PL)

Dzisiaj Addictive TV!

Już dzisiaj, w kolejnym dniu festiwalowym, pokaz filmu Normana Leto "Sailor", wernisaż w galerii Silkworms i kolejny dzień Vivisesja VJ Showroom. Ponadto na ulice Poznania wyruszą wozy transmisyjne, które nie pozwolą zapomnieć mieszkańcom, że do miasta zawitała Vivisesja. Po kamienicach płynąć będą projekcje video w ramach projektu Video Riot.

Dzień zakończymy szczególnym wydarzeniem. Addictive TV, mistrzowie mixowania obrazu z dźwiękiem, na waszych oczach remixować będą w czasie rzeczywistym fragmenty filmów. Rzecz, której nie można przegapić. Szczegóły w kolejnych zakładkach strony.

Zapraszamy!

Uwaga!

Wszyscy, którzy zakupili bilet na dzisiejszy pokaz mixowania obrazów filmowych w wykonaniu grupy Addictive TV w WSNHiD, mają niesamowitą okazję nabyć wejściówkę na jutrzejszą Imprezę Finałową za jedyne 30 PLN!

Nie wyrzucajcie zatem swoich wejściówek po dzisiejszym pokazie i wpadajcie jutro do Klubu Eskulap na najmocniejszy punkt programu całego Festiwalu VIVISESJA, koncerty i sety Djskie! 

Wśród koncertów i setów DJ-skich podczas imprezy finałowej będzie można zobaczyc m.in.: Robert Hood (USA), Addictive TV, Jahcoozi, Pleq, Kiev Bass, Rocket in Dub, Feelaz, Kirk.

 

Zapraszamy!


 < 1 2 3 4 5 >