Dziś drugi dzień festiwalu

Wczoraj szczęśliwie zainaugurowaliśmy festiwal Vivisesja pokazem Pictoplasmy i spektakularnym audiowizualnym występem Franka Bretschneidera w nowej Auli WSNHiD.

Dzisiaj kolejny dzień festiwalowych wydarzeń. Już o 16:00 Vivisesja VJ Showroom. Następnie rozdanie nagród w konkursie na najlepszy muzyczny t-shirt, pokaz konkursowy Showreel Competition i pokaz video Berlinerpool w Galerii ON. Dzień zamyka impreza Fast Fashion Show w Cafe Mięsna z audiowizualnym występem grupy Gazmo.

Szczegóły w działach "program", "wydarzenia" i "artyści".

Zapraszamy!

Akcja

Już dziś o godzinie 20:15 zapraszamy do oglądnięcia akcji Improvised Smoke Device Rebecci Baumann, która odbędzie się w Parku im. A. Mickiewicza (pod Operą).

Praca Improvised Smoke Device to pięcio minutowy performance w przestrzeni publicznej, który Rebecca Baumann prezentowała po raz pierwszy w Pert Cultural Centre w Australii, jako część projektu Conselo Cavaniglia „Artists in Response to City Spaces”. Do stworzenia tego widowiska artystka zainspirowana została podczas swej wyprawy do Indii, gdzie badała granice pomiędzy ceremonią a niebezpieczeństwem m.in. podczas słynącego z rytuału obsypywania przyjaciół kolorowymi proszkami święta Holi, nazywanego również Festiwalem Kolorów. 

 

Akcja Improvised Smoke Device

Park im. Adama Mickiewicza, godz. 20:15

 

Zapraszamy!

Startujemy!

Jedynie godziny dzielą nas od pierwszych wydarzeń Festiwalu VIVISESJA. Już o 18:00 zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce projekt Pictoplasmy „Characters in Motion”, który stanowi rodzaj kompilacji „best of” z lat 2009-2010.

Dla entuzjastów nowych zjawisk audiowizualnych mamy niespodziankę. Przy zakupie biletu na Pictoplasmę otrzymujecie zniżkę na imprezę inauguracyjną Festiwalu, na której Frank Bretschneider wystąpi z projektem "Exp”.

Bilety ze zniżką będzie można kupić za jedyne 5zł po okazaniu biletu na Pictoplazmę przed inauguracją Festiwalu, która będzie miała miejsce dziś o godzinie 20:00 w Auli Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Zapraszamy!

Wejściówki na projekcję filmu "Sailor"

Dla wszystkich zainteresowanych obecnością podczas projekcji filmu „Sailor” Normana Leto w Kinie Rialto!

Pomimo tego, że wstęp na pokaz filmu „Sailor” jest całkowicie wolny, liczba miejsc w Kinie Rialto jest niestety ograniczona. Wszystkich zainteresowanych przybyciem na projekcje filmu Normana Leto zapraszamy po odbiór specjalnie przygotowanych darmowych wejściówek. Będą one dostępne od jutra rano (23 listopad 2010) w Kinie Rialto (ul. Dąbrowskiego 38, Poznań).

Jedna osoba upoważniona jest do odebrania MAKSYMALNIE 2 wejściówek!

Serdecznie zapraszamy!

Wykład Sophii Pompery odwołany!

Z pewnością zauważyliście, że już parę dni temu z listy naszych wydarzeń zniknął wykład Sophii Pompery. Wydarzenie to zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora. Niech zatem nie myli Was informacja znajdująca się na plakatach i ulotkach, które były już w tym czasie w przygotowaniach.

Reszta wydarzeń odbędzie się oczywiście bez zmian. Będziemy na bieżąco informować Was o przebiegu wszystkich wydarzeń zorganizowanych w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Nowych Zjawisk Audiowizualnych VIVISESJA. Śledźcie nas w tym celu tutaj oraz w naszych social media (facebook, twitter, myspace).


‹ First  < 2 3 4 5 >