Formacja Drrax i Nina Kurtela również zagoszczą!

Formacja Drrax oraz artystka rodem z Chorwacji Nina Kurtela to goście, którzy również pojawią się na tegorocznym Festiwalu Nowych Zjawisk Audiowizualnych VIVISESJA 2010. Chłopcy z Drrax zadbają o oprawę muzyczną Wystawy Designer Toys w Klubie Eskulap podczas Imprezy Finałowej, która odbędzie się 27 listopada od godz. 21:00. Z kolei Nina Kurtela zaprezentuje przed Wami swą pracę „Transformance”, będącą dzielem na pograniczu wideodokumentacji, wideoperformansu, fotografii oraz tańca współczesnego. Wystawa artystki możliwa będzie do obejrzenia w WSNHiD w dniach 24 i 25 listopada.

Szczegóły dotyczące wydarzeń znajdziecie w zakładkach Impreza Fianłowa oraz "Transformance" Nina Kurtela!

Nie przegap okazji!

Nie przegap okazji do wzięcia udziału w oryginalnym konkursie na najciekawsze audiowizualne portfolio!

Dla wszystkich borykającym się z brakiem czasu lub weny twórczej ważna informacja! Zdecydowaliśmy się przedłużyć termin nadsyłania prac w konkursie Showreel Competition! Do 15 listopada godz. 10.00, istnieje możliwość nadesłania prac w naszym konkursie!

Konkurs adresowany jest zarówno do indywidualnych twórców, jak i studiów kreatywnych oraz grup artystycznych zajmujących się tzw. "motion graphics", animacją i typografią!

Oceniać będziemy oryginalność pomysłu, formę, spójność obrazu i dźwięku oraz dynamikę Technika wykonania projektów jest całkowicie dowolna!! Główną nagrodą w konkursie jest ufundowany przez firmę Epson wysokiej klasy projektor: EH-TW450. Przyznane zostaną również : wyróżnienie 250 euro i nagroda publiczności w wysokości 250 euro!

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć możecie tutaj!

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt drogą mailową: tekla.vivisesja@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac!

Bilety na Vivisesję już dostępne!

Odwiedzajcie punkty sprzedaży Ticketpro, ich stronę internetową www.ticketpro.pl oraz portal Muzikanowa www.muno.pl - tam znajdziecie wszystko! Dodatkowo o bilety można pytac także w poznańskim CIMie.

W zakładce bilety sprawdzic możecie dokładne ceny biletów na poszczególne wydarzenia oraz ceny karnetów.

Zapraszamy serdecznie!

Nareszcie rusza!

Witamy na stronie 3. Międzynarodowego Festiwalu Nowych Zjawisk Audiowizualnych VIVISESJA, który odbędzie się między 24 a 27 listopada. W programie m.in. koncerty i sety Dj'skie, audiowizualne live acty, wystawy, video riot, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Wszystkie wydarzenia odbędą się w Poznaniu, który jest głównym partnerem Festiwalu. Na poszczególne imprezy zapraszamy m.in. do WSNHiD, klubu Eskulap i Cafe Mięsna.


‹ First  < 3 4 5