Golden Plug dla Pfadfinderei

Tegoroczna - już 4. - edycja VIVISESJI będzie pierwszą, podczas której organizatorzy Festiwalu wręczą wyjątkową nagrodę Golden Plug. Wyróżnienie, przyznawane za osiągnięcia na polu twórczości audiowizualnej i wkład w rozwój światowego VJ-ingu, trafi w ręce berlińskiego kolektywu Pfadfinderei.

Znamy już artystów Vivisesji 2011

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie reprezentant berlińskich wytwórni Monkeytown i Shitkatapult - Phon.o. Wizualizacje do jego występu na żywo tworzyć będzie Pfadfinderei, grupa VJska odpowiadająca m.in. za wizualną stronę projektu Moderat. Ponadto wystąpią Piotr Bejnar i Michał Mierzwa we wspólnym audiowizualnym live act'cie Graphical LAndscapes. Na scenie pojawi się również Mooryc, Feelaz oraz ekipa RTS.FM. Ponadto: chill out room wypełniony projekcjami, instalacjami i kramem z designem od Silkworms. Więcej w głębi strony.

Videorelacja z Vivisesji 2010

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Możecie tam obejrzeć krótki reportaż z Vivisesji 2010. Znajdziecie również dokumentację video z występów prawie wszystkich artystów, którzy wystąpili podczas zeszłorocznej edycji. Oglądajcie i komentujcie.

www.youtube.com/vivisesja

Edycja 2011

Znamy już termin czwartej edycji. Vivisesja 2011 odbędzie się 24.09.2011 w Poznaniu.

Wyniki Konkursu na muzyczny t-shirt

Pod poniższym linkiem można zapoznać się z wynikami Konkursu na muzyczny t-shirt, oraz obejrzeć zwycięzkie prace. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.

http://pl.2010.vivisesja.pl/page/61/konkurs-na-t-shirt


 < 1 2 3 4 >  Last ›